Тел./Факс: +38(04143)20-2-58
Здобутки команди професіоналів військового шпиталю у Бердичеві

Здобутки команди професіоналів військового шпиталю у Бердичеві

Посилання на офіційне джерело інформаціЇ: zhitomir.today

Автор статті: Юлія Сінєльнікова

Фото і Відео: Віталій Сінєльніков


П’ять грамот Верховної Ради України за заслуги перед українським народом вручили лікарям Бердичівського обласного госпіталю ветеранів війни. Усі вони – професіонали своєї справи, роботу яких визнано на державному рівні. Серед них і пані Тетяна – завідувач Центру неврологічної допомоги та психологічної реабілітації учасників АТО у шпиталі. Вона продовжує сімейну династію лікарів і, каже, жодного дня не нарікала на улюблену роботу.

«Моя робота – це все моє життя. Вже 31 рік, як я переступила поріг даного закладу. Це моя друга домівка, я поіменно знаю всіх своїх пацієнтів, намагаюсь їм допомогти і виховати свій колектив так, щоб вони ставилися до пацієнтів так, щоб хотілось ще раз сюди приїхати», – каже завідувач Центру неврологічної допомоги та психологічної реабілітації учасників АТО у госпіталі Тетяна Миколайчук.

На рік у госпіталі лікується близько 5 тис. учасників різних воєн. Минулого року – понад 1400 АТОвців. Основна проблема у роботі закладу, говорить головний лікар, – це виконання законодавчих актів на рівні місцевої влади. Грамоти Верховної Ради, з його слів, стали визнанням гідної роботи усього колективу.

«Грамота ВРУ – це найвища нагорода ВРУ, яка тільки є. І те, що одразу 5 чоловік у госпіталі відзначено, – це престижно, відповідально і буде стимулом до прагнень у майбутньому», – каже головний лікар шпиталю Павло Журбенко.

Радіють за лікарів і пацієнти. Учасник АТО Ярослав – із Коростишева. Лікується тут з 2015 року. Чоловік отримав поранення у 14-му, за його плечима чимало шпиталів.

«Щодо персоналу, лікування у Бердичівському госпіталі скажу так: на високому рівні, дай Бог їм здоров’я і персоналу, і Павлу Журбенку особливо, що вони стараються і витягують хлопців з важких травм, каліцтва. Люди працюють, не покладають сил, терплять вибаганки хлопців після каліцтв, у кожного свої розлади. Вони мовчки, але роблять свою роботу на високому рівні», – говорить учасник АТО – 30-та бригада, 2-й батальйон – Ярослав Шевчук.

Разом із підлеглими відзнаку отримує і головний лікар Бердичівського обласного шпиталю. Керівництво Збройних сил України оцінило роботу госпіталю, за що Павлові Журбенку військові вручають відзнаку міністра оборони. Вона, каже головний лікар, стане стимулом працювати ще краще.

Добавить комментарий