Тел./Факс: +38(04143)20-2-58
І знову зустріч
Exif_JPEG_420

І знову зустріч

До госпіталю ветеранів війни прибув з робочим візитом Ю́лій Вале́рійович Ма́мчур — український військовий льотчик 1-го класу, полковник Повітряних Сил ЗС України, командир 204-ї бригади тактичної авіації. Народний депутат України

Юлій Мамчур взяв участь у обговоренні питань медичної та психологічної реабілітації учасників бойових дій –  стану медичної та психологічної реабілітації на сьогоднішній день, законодавчого забезпечення реформи реабілітації в Україні,  змін у законодавстві щодо пільгового забезпечення даних категорій  ветеранів війни, їх соціального статусу тощо. 

З ветеранами війни учасниками бойових дій, учасниками АТО було обговорено проблеми покращення умов перебування в госпіталі, соціальні аспекти. «Ваш госпіталь посідає чільне місце у мережі медичних закладів області. Навіть в умовах фінансової скрути, коли левова частка наявних ресурсів спрямовується на підвищення обороноздатності країни та відбиття ворожого нападу на Сході та Півдні України, госпіталю ветеранів війни Державою надається максимально можливе забезпечення. Тому хочу запевнити, що й надалі, я робитиму усе можливе задля покращення умов лікування», – зазначив Юлій Мамчур, звертаючись до присутніх.

Добавить комментарий