Тел./Факс: +38(04143)20-2-58
Обласний госпіталь ветеранів війни  в Бердичеві – один із кращих в Україні

Обласний госпіталь ветеранів війни в Бердичеві – один із кращих в Україні

Про це під час нещодавнього робочого візиту до Житомира заявила міністр у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Оксана Коляда, передає сайт Житомирської обласної державної адміністрації. Високопосадовець зазначила: «Буду зосереджувати свої зусилля на розвитку Бердичівського шпиталю. Це один із військових шпиталів, який буде отримувати фінансування за медичні послуги та увійде до другої хвилі реформи охорони здоров’я». Допомога держави з фінансуванням закладу дійсно не завадить, говорить головний лікар госпіталю, заслужений лікар України Павло Журбенко.

Разом з тим приємно, що робота закладу була так високо оцінена міністром Оксаною Колядою, продовжує керівник госпіталю.

Лише за останній рік у закладі пройшли курс реабілітації понад 1800 учасників АТО, щороку кількість пацієнтів зростає, адже війна, на жаль, триває. Житомирський обласний шпиталь — в числі небагатьох госпіталів України, де запроваджено програму комплексної реабілітації учасників АТО.

Надалі в обласному госпіталі планують розширювати спектр послуг, аби повертати захисників України до повноцінного життя.

Добавить комментарий