Тел./Факс: +38(04143)20-2-58
ДОПОМОГА ДЛЯ ГОСПІТАЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ВІД ПОЛЬСЬКИХ ДРУЗІВ

ДОПОМОГА ДЛЯ ГОСПІТАЛЯ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ВІД ПОЛЬСЬКИХ ДРУЗІВ

Подарунки продовжуються: до госпіталю Бердичева приїхав Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці

posol1

Цей тиждень для Бердичева став багатим на подарунки від іноземних держав, переданих та привезених послами і консулами для потреб бердичівлян. Лишень у вівторок до міста приїздив Надзвичайний та Повноважний Посол Ізраїлю в Україні, привізши продуктові набори для учасників, інвалідів та дітей Другої світової війни і жертв Голокосту. А сьогодні з важливим для обласного госпіталю ветеранів війни у Бердичеві візитом завітав Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Дамян Цярціньскі. Метою його приїду стала Допомога лікарням від Представництва Фонду міжнародної солідарності в Україні у протидії коронавірусу.

Для нашого міста така допомога була, є і буде вкрай необхідною, адже медичні працівники найбільш уразливі у цей непростий період поширення пандемії, будучи у постійному контакті з потенційними хворими. А нині, коли обласний госпіталь після тривалої перерви у роботі, коли заклад функціонував як місце обсервації хворих на COVID-19 та їх контактних осіб, які не мали можливості самоізолюватися вдома, перейшов працювати у звичному режимі, засоби індивідуального захисту та обладнання для боротьби з пандемією коронавірусу залишаються актуальними.

posol2

У якості допомоги до медичного закладу було передано 2 пульсоксиметри, концентратор кисню та хірургічний електровідсмоктувач, а також засоби індивідуального захисту: 150 респіраторів, 1000 масок, 2000 пар рукавичок, 200 пар бахіл, 100 медичних шапок, 20 захисних окулярів, 150 захисних комбінезонів одно- та багаторазового використання та 200 ізоляційних халатів. Така підтримка на суму у 160 тисяч гривень була надана госпіталю за рахунок коштів програми «Польська допомога» Міністерства закордонних справ Республіки Польща.


Під час передачі цих засобів госпіталю на чолі з його керівником Павлом Журбенком були присутні не лише Консул Дамян Цярціньскі, заступник голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко. 
Павло Журбенко подякував за таку підтримку і зазначив, що вона, дійсно, знадобиться закладу для подальшої роботи, адже ця пандемія ще не закінчилася і вона буде продовжуватися, а тому захист як персоналу, так і пацієнтів є важливим для надання адекватної і професійної допомоги.


Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці стверджує, що це невелика символічна допомога від Республіки Польща, адже така програма підтримки реалізується і в інших регіонах України: Львівській, Чернігівській, Рівненській, Житомирській та Вінницькій областях і Києві. Але Дамян Цярціньскі переконаний, що певна солідарність, не лише матеріальна, а й людська, у такі часи є дуже важливою. Крім того, госпіталь також бере участь у проєкті Міністерства закордонних справ та Міністерства оборони Польщі для ветеранських шпиталів, спрямованому на психологічну підтримку та реабілітацію учасників АТО.
Дана співпраця відбувається не лише на рівні госпіталю, а й на обласному рівні, тому від імені Житомирської ОДА заступник голови Наталія Остапченко також подякувала за допомогу, надану медичному закладу і висловила сподівання, що і Україна, в свою чергу, теж колись зможе надати, якщо це буде потрібно, допомогу і підтримку Республіці Польща.Наостанок головний лікар обласного госпіталю ветеранів війни зазначив, що співпраця згідно з програмою психологічної реабілітації учасників АТО продовжується і в цьому році, щоправда COVID-19 вніс певні корективи, але наразі вже можна буде узгоджувати плани. А весь колектив закладу щиро вдячний нині за приємну подію у житті госпіталю та за надану підтримку.

Добавить комментарий