Мова йде про споруду 1920 року будівництва, де знаходиться гастроентерологічне, фізіотерапевтичне та відділення ЛФК.

Як зауважив Володимир Ширма, саме цей заклад вважається базовим і серед афганців, і серед учасників АТО/ООС та інших бойових дій.
«Я постійно спілкуюсь з ветеранами, учасниками бойових дій, розпитую де для них найкраще та найкомфортніше перебувати, проходити лікування. Найчастіше називають саме Бердичівський госпіталь», — сказав він під час спілкування з керівником закладу Павлом Журбенком.

Також Володимир Ширма зазначив, що проведення капітального ремонту закладу силами лише одного обласного бюджету неможливе. Як і у випадку закупівлі ангіографа, тут теж потрібна консолідація усіх місцевих бюджетів області. Також голова обласної ради пропонуватиме включити заклад у список об’єктів, що фінансуватимуться з коштів ДФРР.



«Адже госпіталь для ветеранів – це заклад реабілітації та лікування учасників бойових дій, ветеранів не на одне десятиріччя», – наголосив очільник депутатського корпусу.
За 7 місяців поточного року у КНП «Госпіталь ветеранів війни» пройшли повний курс лікування 973 учасника АТО/ООС, майже 1100 учасників бойових дій. Станом на 7 серпня у госпіталі перебувають 62 учасника АТО/ООС.



За інформацією департаменту праці, соціальної та сімейної політики в Житомирській області налічується 12 445 учасників АТО/ООС.


