Тел./Факс: +38(04143)20-2-58
Сучасний гематологічний аналізатор презентували благодійники Госпіталю ветеранів війни

Сучасний гематологічний аналізатор презентували благодійники Госпіталю ветеранів війни

Висока якість надання медичних послуг та осучаснення – серед ключових аспектів у роботі комунального некомерційного підприємства «Госпіталь ветеранів війни» Житомирської обласної ради. Днями лікувальний заклад зробив черговий крок у напрямку до модернізації. Сучасний гематологічний аналізатор крові подарували госпіталю давні друзі – первинна профспілкова організація Національної акціонерної компанії  «Нафтогаз Україна».

Вручити цінний та потрібний для лабораторії прилад в обласний госпіталь прибув особисто перший заступник голови правління компанії Сергій Перелома. «Поки в Україні йде війна, жоден свідомий громадянин не повинен стояти осторонь і ставитисzбайдуже до тих, хто боронить нашу державу. Нам потрібно, щоб наші захисники проходили  якісне лікування, реабілітацію і поверталися до самостійного мирного життя», — зазначив Сергій Перелома.  

НАК «Нафтогаз Україна» активно допомагає нашому госпіталю, починаючи з 2016 року. Фізіотерапевтичне обладнання, діагностична апаратура – не єдине, що з’явилось у шпиталі завдяки профспілковій організації компанії і особисто Верічу А.А.  Загальна вартість придбаного для лікувального закладу обладнання перевищує один мільйон гривень. Сергій Перелома зазначив, що робота у даному напрямку продовжиться.

«Наші друзі НАК «Нафтогаз Україна» подарували нам один із найсучасніших  гематологічних автоматичних аналізаторів, який сповна покриє усю лабораторну потребу, що є у шпиталі. Прилад надасть точність в діагностиці, збільшить коефіцієнт корисної дії у лікуванні та реабілітаційному процесі для учасників бойових дій та учасників АТО. Шпиталь вдячний за таку співпрацю, за те, що нас чують та розуміють», — зазначив головний лікар КНП «Госпіталь для ветеранів війни» Павло Журбенко.

Загальна вартість автоматичного гематологічного аналізатору становить майже 200 тис грн. Прилад дозволить швидко та у відповідності до стандартів досліджувати зразки крові. А як відомо, якісна діагностика – запорука успішного лікування та реабілітації.

Зазначимо, що з початку цього року у госпіталі пролікувалося 500 учасників АТО (ООС). Протягом минулого року – 1387 осіб, що боронили та продовжують боронити східні кордони держави. 500 учасників АТО (ООС). Протягом минулого року – 1387 осіб, що боронили та продовжують боронити східні кордони держави.

Добавить комментарий