Тел./Факс: +38(04143)20-2-58

«Вибір України 2018» знаходиться у Бердичеві«Вибір України 2018» — відзнака обласного госпіталю ветеранів війни у Бердичеві, що робить його кращим на теренах країни серед низки подібних шпиталів. Відповідний сертифікат підтверджує це визнання. Головний лікар каже: вплинули на таке рішення відгуки військовослужбовців та офіційні дані державних органів статистики України серед підприємств, які працюють в державі. Згідно з показниками фінансово-господарської діяльності госпіталь як некомерційне комунальне підприємство нагороджено незалежними експертами.

«Міжнародна експертна група в Україні – незалежна, щоб не було акцентів, що це держава дає чи ще хтось. Щоб це була незалежна експертиза, інтерактивне опитування, зваження даних. Вони щороку присуджують такі номінації. Серед медичних закладів таку відзнаку заробила ще Львівська дитяча клінічна лікарня», — каже Павло Журбенко, головний лікар КУ «Обласний госпіталь ветеранів війни».


За 2018-ий рік шпиталю вдалось вийти на комплексну реабілітацію бійців та поставити її на своєрідний потік. Тут відкрили лікувальні ванни, куточок учасника АТО.
«Ми перший заклад в області, який долучився до медичної реформи і перший, кому в області вдалося стати некомерційним комунальним підприємством. Це інші підходи до форм оплати праці і до кадрової політики закладу», — кажеОлександр Стоцький, заступник головного лікаря з медичної частини.
«Вибір України 2018» для шпиталю, вважають військові, що тут лікувались, — це заслужена відзнака. Вона говорить про те, що головний лікар – на своєму місці. Головне, аби можновладці різних рівнів не забували підтримувати заклад.
«Дуже щира посмішка, всі з посмішкою зустрічають, надають допомогу. Вистачає доброти, яку вони передають мало того, що  своїм сім’ям, то ще й бійцям, які потребують лікування тут. Ця нагорода – я рада, що вона присвоєна нашому шпиталю, рада, що в нашому місті він знаходиться і бажаю госпіталю розвиватися», — говорить Тетяна Примак, учасник АТО.
Медикаментами, кажуть медики, тут забезпечені на 100 %. Будівля шпиталю доволі стара, тому ремонти вже необхідні.
«Не завадило б провести теплосанацію, повністю модернізувати, вкладати гроші по-людськи: з новітніми системами утеплення», — каже головний лікар.
У поточному році у шпиталі пролікували близько 4 800 пацієнтів, АТОвців з них майже 1400. Потужності закладу, кажуть, дозволяють збільшити ці цифри.
«Щорічно ця цифра зростає, тому що війна триває і кожен рік збільшується кількість людей, які отримали посвідчення учасника бойових дій. Враховуючи наявність великої кількості військових частин в області, зокрема в Бердичеві, ми розраховуємо на суттєве збільшення нашого контингенту», — кажеОлександр Стоцький.
Нещодавно для пацієнтів шпиталю подарували карету сучасної «швидкої допомоги» від благодійників зі Швеції. Це стало можливо завдяки небайдужому бердичівлянину.
«Ми вирішили направити швидку сюди, щоб вона служила для воїнів АТО. Бо це є обласний госпіталь, тут лікуються і з сіл, і з міст, з усієї області, думаю, вона буде використовуватись на дуже широкий спектр», — говорить Юрій Волошин,благодійник.
Відзнака «Вибір України 2018», кажуть у госпіталі, для працівників є серйозною мотивацією на майбутнє. 

Добавить комментарий